Jdi na obsah Jdi na menu
 


Historie Tanečního Studia Amfora

od vzniku do současnosti
 
...aneb jak to bylo ...
... na počátku nebylo nic...
1999 - 2000
... už  vás bylo víc...
...zachovaly se jen vzpomínky na první taneční tábor ve Skryjích u Rakovníka...
...ve dnech 16.7. - 28.7. 2000...
...jako vedoucí se dostavili: Viktor Zbořil, Markéta Knotová, Tomáš Kakos, Robert Harnoch, Phdr. Libuše Horáková a moje maličkost (Vlaďka Bejčková)...
...bylo Vás tam cca 24 a některé z Vás potkávám dodnes :-) ...
2000 - 2001
...ve středu bylo Taneční Studio Amfora...
...ve čtvrtek pak Rock´n´roll I a II, Show Dance I a II...
...vystoupení bylo jen jedno a to na konci roku na AKADEMII...
...v létě opět proběhl taneční tábor ve Skryjích u Rakovníka
...ve dnech 8.7. - 18.7.2001...
... jména vedoucích se trochu proměnila - místo Roberta Harnocha jel Jakub Cejnar...
...bylo Vás cca 30 a někteří jeli podruhé...
2001 - 2002
...kurzy jsme rozšířily o Rock´n´roll - páry...
...doplňkových akcí bylo víc...
Taneční seminář 29. - 30.10.2001
Předvánoční besídka (VIDEO) - 12.12.2001
Scholae Pragensis, Letňany-Výstaviště - vystoupení Rock´n´roll – páry - 20.3.2002
Pohoda, Staroměstské nám. - vystoupení Rock´n´roll II, choreografie HAPPY - 2.6.2002
Akademie - 13.6.2002
...letní taneční tábor ve Skryjích u Rakovníka od 7. do 17.7.2002...
...jela s námi i Dáda...
...bylo Vás 32 a na konci jsme měli maškarní diskotéku:-)...
...a proběhla taneční soutěž v DISCO & JAZZ DANCE ...
2002 - 2003
...začali jsme v nové tělocvičně...
...kurzy zůstaly stejné, ale přibrala jsem k sobě Petru Šebestovou...
...vystoupeních a okolních akcí bylo opět trochu víc...
"Co umíme", vystoupení Rock´n´rollu a Kytice - 19.11.2002
Maturitní ples, vystoupení Rock´n´rollu – páry - 20.2.2003
taneční soutěž ŠTÍSTKO 2003 - 21.3.2003
Velikonoce na Starom.nám. - Rock´n´roll formace a páry, Disco Dance - ukázky 16.4.2003
Bambiriáda - Rock´n´roll formace -  23.5.2003
Dopoledne s tancem - 7. - 8.6.2003
AKADEMIE - 12.6.2003
...taneční tábor ve změněné lokalitě v Jiřetíně pod Jedlovou - 29.6. - 9.7.2003...
...bylo tam úžasně a všude to bylo kousek...
...po příjezdu do Prahy byla ukázky v tělocvičně...
 
...přibyl nový kurz - Taneční Studio Amfora - Rock´n´roll, pro ty děvčata, která jsem ještě neomrzel...
...tentokrát jsme do toho šli pěkně s odrazem a vystoupeních bylo hodně a přidali jsme účast i na některých soutěžích...
CO UMÍME 3, Pha Vinohrady, T.S.A. - Rock´n´roll, choreografie LETKISS -  12.11.2003
ZŠ K Sídlišti, Vánoční Besídka -  15.12.2003
Vánoční besídka firmy Hp, ZŠ Borovská - 16.12.2003
ZŠ Horáčkova, Vánoční besídka - 18.12.2003
ZŠ Poláčkova, Vánoční besídka - 19.12.2003
Sport Prag, T.S.A.-TRIA - 27.-28.2.2004
taneční soutěž ŠTÍSTKO 2004 - 12.3.2004
Jižní vlna, taneční přehlídka, Jižní město - 24.4.2004
Festival Tanečního Mládí, Jarní cena, KD Ládví - 2.5.2004
Jarní slavnosti, Pha-Budějovická - 13.5.2004
AKADEMIE I - 20.5.2004
Bambiriáda - 22.5.2004
ZŠ Jánošíkova - 26.5.2004
Festival Tanečního Mládí, Česká Lípa - 29. - 30.5.2004
AKADEMIE II - 17.6.2004
ZŠ Horáčkova, vyřazení devátých ročníků - 24.6.2004
...a tady začíná odpočinek po dobu jednoho a půl měsíce...
 
...Líbilo se Vám v TURNOVĚ ? Mě ano...
...Od 9. do 14.8.2004 jsme měli tu čest mít taneční soustředění v TURNOVĚ...
...bylo nás tam skoro 20...
...a koncem září jsme začali...
...k novým lektorům patří Luboš Jedek - vede HIP HOP...
... Jana Vinterová, která vede BABA DANCE-Active a BABY DANCE...
...když je nás na Vás víc, pak jsou i nové kurzy...
...pro nejmenší BABY DANCE...pro starší HIP HOP...
...a z vystoupeních...
Co už umíme, Praha Vinohrady 1.12.2004
T.S.A.-Rock´n´roll - choreografie BABIČKA
T.S.A. - dospělí - choreografie BROOKLYN
Vernisáž - Čtyři roční období, Klub AMFORA,  10.12.2004
T.S.A.-junior - chor. PRINCE
WORKSHOP Only Dance, tělocvična Hobby Centra 4, 4.-6.2.2005
... přišlo Vás 55 ... tančilo se 15 x 1,5 hodiny ...a byla radost se ná Vás dívat...
taneční soutěž ŠTÍSTKO 2005 - 26.2.2005
Velká Cena Sokola, T.S.A.-Rock´n´roll - choreografie BABIČKA    27.2.2005
Tanec s ULITOU, T.S.A. - rock´n´roll - choreografie BABIČKA    10.4.2005
T.S.A.-junior - choreografie DESERT ROSE - 2.místo v kategorii moderní tanec 12 - 18 let
Jižní Vlna, T.S.A. - děti  Disco dance formace  30.4.2005
T.S.A. -  formace Babička  ocenění za radostný projev
T.S.A. - junior - Desert Rose
T.S.A. - HVK - formace WINDOW
T.S.A. - Hip Hop - For Group
Čelákovice, Čelákovické Duběnka - 7.5.2005
T.S.A. - děti, Disco dance formace - 2.místo
T.S.A. - formace Babička - 4.místo
T.S.A. - junior - Desert Rose - 3.místo
T.S.A: - Hip Hop - For Group – účast
Pohár města Náchoda, Městské divadlo    4.6.2005
T.S.A. - formace  Rock´n´roll - WHITE LIFE - 7.místo
Akademie 2005, Klub Amfora   16.6.2005
... akademie byla dlouhá a zatančili si i tanečníci z přípravek...
Rozjařená Planina, Praha, Doběška 27.6.2005
T.S.A. - junior - Desert Rose
 
 

Taneční soustředění ROKYCANY   12.8.-20.8.2005

Workshop Only Dance II   30.9.-2.10.2005
Podzimní pohár sokola Jinonice 26.11.2005
T.S.A. - formace  Rock´n´roll - WHITE LIFE - 10.místo
Mikulášská cena starosty Uhlířských Janovic 3.12.2005
T.S.A. - formace  Rock´n´roll - WHITE LIFE - 9.místo
Vánoční besídka Tanečního Studia Amfora 19.12.2005
Workshop Only Dance III   20.1.-21.1.2006
Vystoupení - LUCERNA 30.1.2006
Maturitní ples Gymnázium Na Vítězné pláni
T.S.A. - formace  Rock´n´roll - WHITE LIFE
Štístko 2006  18.2.2006
Velká Cena Sokola   5.3.2006
T.S.A. - formace  Rock´n´roll - MUSIC - 11.místo
Tanec s Ulitou  11.3.2006
T.S.A. - děti - BOB A BOBEK - v kategorii diskotékové tance do 11 let - 1.místo
T.S.A. - junior - SO CLOSE - v kategorii diskotékové tance od 12 do 15 let - 2.místo
T.S.A. - rock´n´roll - MUSIC - v kategorii plesové tance od 12 do 15 let - 1.místo
Vystoupení ZŠ Plamínkova 23.3.2006
T.S.A.děti - choreografie BOB A BOBEK
Českolipský zvoneček - Česká Lípa - KD Crystal 26.3.2006
T.S.A. - děti - BOB A BOBEK - v kategorii diskotékové tance - 5.místo
T.S.A. - junior - SO CLOSE - v kategorii diskotékové tance - 8.místo
T.S.A. - hip hop - ESKA BASS- v kategorii diskotékové tance - 10.místo
Vystoupení - KC Novodvorská, Obecní kolo soutežě Paragraf 11/55  30.3.2006
T.S.A. - rock´n´roll – MUSIC
T.S.A. - junior - SO CLOSE
Vlaštovka 2006 - Trutnov   8.4.2006
T.S.A. - formace  Rock´n´roll - MUSIC - 4.místo
Opatovský dřevák - Praha - KD Opatov 10.4.2006
T.S.A. - děti - BOB A BOBEK - v kategorii diskotékové tance - děti od 8 do 12 let - 1.místo
T.S.A. - junior - SO CLOSE - v kategorii diskotékové tance - děti od 12 do 15 let - 2.místo
T.S.A. - hip hop - ESKA BASS- v kategorii diskotékové tance - děti od 12 do 15 let - 6.místo
T.S.A. - rock´n´roll - MUSIC - v kategorii volný tanec - děti od 12 do 15 let - 3.místo
PRAŽSKÝ POHÁR taneční unie ČR 2006 - KD Ládví 22.4.2006
T.S.A. - děti - BOB A BOBEK - v kategorii Street dance I- děti od 8 do 12 let - 2.místo
T.S.A. - junior - SO CLOSE - v kategorii Street dance I- děti od 12 do 15 let - 2.místo
Čelákovská Duběnka- KD Čelákovice 6.5.2006
T.S.A. - děti - BOB A BOBEK - v kategorii diskotékové tance - děti od 8 do 12 let - 4.místo
T.S.A. - junior - SO CLOSE - v kategorii diskotékové tance - děti od 12 do 15 let - 2.místo
T.S.A. - hip hop - ESKA BASS- v kategorii diskotékové tance - děti od 12 do 15 let - 4.místo
T.S.A. - rock´n´roll - MUSIC - v kategorii volný tanec - děti od 12 do 15 let - 4.místo
DANCE LIFE 2006 - Brno  13.5.2006
Mistrovství ČR ve street dance a modern dance, BOBY BRNO
T.S.A. - děti - BOB A BOBEK - v kategorii street dance I - děti od 8 do 12 let - 10.místo
T.S.A. - junior - SO CLOSE - v kategorii street dance I- děti od 12 do 15 let - 11.místo
Mistrovství Prahy Formací  - Praha   11.6.2006
T.S.A. - formace  Rock´n´roll - MUSIC - 11.místo
AKADEMIE 14.6.2006
Vystoupení všech kurzů TSA
 

2006 - 2007

Taneční soustředění NIŽBOR   7.8.-17.8.2006
Workshop Only Dance IV 25.-26.11.2006

 

 

 

Workshop Only Dance V 9.2.-10.2.2008Taneční soutěž  - disco dance - Štístko 2008 8.3.2008Taneční soutěž - street dance -  O zlatou dlažební kostku 8.3.2008Českolipský zvoneček 15.3.2008
T.S.A. - junior - A - choreografie DANCEMATCH v kategorii street show  4.místo (z 6)
ULITA 4 DANCE , Praha, Hotel Olšanka 16.3.2008
T.S.A. - děti - choreografie Don´t stop the music v ategorii street dance 2.místo (z 8)
Festival Tanečního Mládí, Praha, KD Ládví  29.3.2008
T.S.A. - děti - choreografie Don´t stop the music v kategorii Street dance 5.místo ( z 8)
T.S.A. - junior - choreografie DANCEMATCH v katergorii street show 5.místo ( z 7)
Jarní Pohár Sokola Jinonice, Praha 5.4.2008
T.S.A. - děti - choreografie Don´t stop the music v kategorii junior taneční 2.místo (z 14)T.S.A. - junior - choregorafie DANCEMATCH v kategorii senior taneční 3.místo (ze 12)
Regionální kolo EMCO DANCE LIFE TOUR 2008, Praha, Basketbaloová hala Sparta 6.4.2008
T.S.A. - děti - choreografie Don´t stop the music v kategorii Choreografie rekreačního tance I - street dance 2.místo
T.S.A. - junior - choregorafie DANCEMATCH v kategorii street dance III - show formace junior 2.místo. V této soutěži si děti zajistili účast na Mistrovství Čech ve streetových disciplínách, tyto soutěže jsou pořádané CDO o.s.(www.czechdance.org), většina soutěžních disciplín je podmíněna členstvím v této organizaci, některých disciplín se mohou zúčastnit i kluby bez členství v CDO, avšak jsou podmíněny vyšším startovným a nelze pak vyjet do zahraničí. Tato organizace má právo vysílat své členy na mezinárodní soutěže pořádané IDO. Taneční Studio Amfora není členem CDO.
Mistrovství Čech - JVK - EMCODANCE LIFE TOUR 2008, Praha, Folimanka 26.4.2008
T.S.A. - junior - choregorafie DANCEMATCH v kategorii street dance III - show formace junior 9.místo (z 11 formací, celkový počet formací v regionálních kolech byl 19)
Májový Pohár - Horní Bříza 8.5.2008
T.S.A. - děti - choreografie - Don´t stop the music v kategorii Disco Dance 2.místo (ze 3)
T.S.A. - junior A -choreografie - DANCEMATCH - v kategorii disko show formace 4.místo (z 5)
Imprerium DC choreografie Na půl cesty v kategorii Hip hop 4.místo (z 8)
Mistrovství Čech - DVK - EMCO DANCE LIFE TOUR 2008, Chomutov 10.5.2008
T.S.A. - děti - choreografie - Don´t stop the music v kategorii ChRT I - street 9.místo ( ze 17, celkový počet formací v regionálních kolech byl 26)
Čelákovická Duběnka 10.5.2008
T.S.A. - junior B - choreografie Svítá - v kategorii moderní tanec 7.místo

 

2008

Na podzim roku 2008 se taneční skupina Imperium DC spojila s Tanečním studiem Amfora a společně užívají název Imperium DC.

15.11.2008 - Let´s dance Písek
DVK A - Don´t stop the music - 1. místo
JVK A - Dance Match - 1. místo
HVK - Na půl cesty - 2. místo

2009

14. 3. 2009 - Českolipská zvoneček 
JVK A - choreografie Greeny or Fevered 9.-14.místo

21. 3. 2009 - ULITA4DANCE
DVK A - choreografie AKTIVITY 2.místo
JVK A - choreografie Greeny or Fevered 3.místo
HVK - choreografie...2.místo

27. 3. 2009 - Vystoupení, Masarykova kolej, Maturitní ples Elišky

28. 3. 2009 - O pohár strarosty Prahy 4
účast všech věkových skupin Imperia DC (více ve výsledkové listině)

4. 4. 2009 - Jarní pohár Sokola Jinonice
JVK A - choregorafie Greeny or Fevered 5.místo

6. 4. 2009 - Vystoupení, Masarykova kolej, Ples ČVUT Fakulty Dopravní

9. 4. 2009 - Dance Děčín
DVK A - chreografie AKTIVITY 5.místo
JVK A - choregorafie Greeny or Fevered 7.-8.místo

25. 4. 2009 - Regionální kolo Emco Dance Life Tour pro Prahu (CDO)
DVK A - choreografie AKTIVITY 1.místo
JVK A - choreografie Greeny or Fevered - 7.-8.místo

8. 5. 2009 - Májový Pohár Horní Bříza
DVK A - choreografie AKTIVITY 1.místo
JVK A - choreografie Greeny or Fevered - 3.místo

20. 5. 2009 - Akademie Hobby Centra 4
vystoupení všech kurzů a skupin Imperia DC

23. 5. 2009 - Mistrovství Čech DVK - Chomutov
DVK A - choreografie AKTIVITY 4.místo

13. 6. 2009 - Benešovský medvěd
JVK A - malá skupina choreografie STRES - 1.místo

4. - 11. 7. 2009 - Louňovice pod Blaníkem - soustředění DVK

3. - 8. 8. 2009 - Soustředění Počepice HVK

7.11.2009 - Let´s dance Písek - účastnili se JVK A s choreografií Greeny or Fevered a HVK s choreografií "To nevim"

21. - 22. 11.  2009 - Víkendové mini soustředění JVK B

7. 12. 2009 - Vánoční vystoupení Václavské Náměstí

17.12.2009 - Vystoupení kongresové centrum Praha - JVK malá skupina

 

2010

25.1. 2010 - Vystoupení - Maturitní ples Lenky

6.2. 2010 - Vystoupení - Maturitní Ples v Lucerně (JVK B)

13.3.2010 - Českolipský zvoneček

18.3.2010 - Vstoupení  - ZŠ Plamínkova (JVK B) - ukázka Disco Dance

20.3.2010 - O pohár strarosty městské části Praha 4

27.3.2010 - Ulita 4 dance

1.4.2010 - Dance Děčín

3.4.2010 - Emco Taneční skupina roku 2010 - Praha

10.4.2010 - Region CDO  Praha

25.4.2010 - EmcoTanenčí skupina roku 2010 - Mistrovství Čech

8.5:2010 - Čelákovická Duběnka

9.5.2010 - Májový pohár- Horní Bříza

 

 --- dálev historii A.dance ---

Vystoupení  LUCERNA - Maturitní ples OA   5.1.2007
T.S.A.-HVK, choreografie LETTERTIME
Vystoupení NÁRODNÍ DŮM NA SMÍCHOVĚ  - Ples ZŠ Horáčkova  30.1.2007
T.S.A.-HVK, choreografie LETTERTIME
Vystoupení ZŠ Bítovská, MISS 7.2.2007
T.S.A.-děti - ukázky, malá skupina
Vystoupení XVII. reprezentančí ples Labyrintu, KD Kladno 16.2.2007
T.S.A.-HVK, choreografie LETTERTIME
Štístko 2007  10.3.2007
O  zlatou dlažební kostku 2007  10.3.2007
Tanec s Ulitou  11.3.2007
T.S.A. - děti - ICQ- v kategorii diskotékové tance do 11 let - 1.místo
T.S.A. - junior - PAVOUCI, SNĚZTE SI MĚ! MOUCHA.- v kategorii diskotékové tance od 12 do 15 let - 1.místo
T.S.A. - rock´n´roll - ?????? - v kategorii volné  tance od 12 do 15 let - 3.místo
T.S.A. - HVK- LETTER TIME - v kategorii diskotékové tance nad 15 let - 2.místo
T.S.A. - hip hop - ESKA BASS - v kategorii diskotékové tance nad15 let - 4.místo
Českolipský zvoneček  25.3.2007
T.S.A. - děti - ICQ- v kategorii diskotékové tance do 11 let - 5.místo
T.S.A. - junior - PAVOUCI, SNĚZTE SI MĚ! MOUCHA.- v kategorii disko show od 12 do 15 let - 5.místo
T.S.A. - HVK- LETTER TIME - v kategorii disko show nad 15 let - 4.místo
T.S.A. - hip hop - ESKA BASS - v kategorii disko show nad15 let - 5.místo
Jarní pohár Sokola Jinonice 2007 31.3.2007
T.S.A. - děti - ICQ- v kategorii sportovní do 14 let - 2.místo(z15)
T.S.A. - junior - PAVOUCI, SNĚZTE SI MĚ! MOUCHA.- v kategorii sportovní do 14 let - ?.místo
T.S.A. - rock´n´roll - ?????? - v kategorii sportovní  tance od 14 let - ?.místo
T.S.A. - HVK- LETTER TIME - v kategorii taneční od let - 4.místo (z16)
Vystoupení PARAGRAF,KD Novodvorská – 2.4:2007
Jarní Cena TŠ Twist Říčany – 14.4.2007
EMCO DANCE LIFE TOUR – Region Praha – 14.4.2007
Reprezentační ples Fakulty Dopravní ČVUT, Masarykova kolej ul. Thákurova – 26.4.2007
Festival Tanečního Mládí – Regionální kolo Praha – 29.4.2007
Mistrovství ČR – Emco Dance LIfe Tour – Brno – 5.5.2007
Čelákovická Duběnka – 12.5.2007
Bambiriáda – 24.5.2007 – Střelecký Ostrov, Můstek
První taneční Show Imperia DC - Salesiánské divadlo - vystoupení - 1.6.2007

Akademie Hobby Centra 4 - Pankrácká pláň - 20.6.2007

2007 - 2008